31 NUMARALI REKLAM ALANI
Nihat Hatipoğlu ATV'den ne kadar ücret aldı
..
 ATV'deki iftar ve sahur programıyla Ramazan boyunca reyting listesinin zirvesinde yer alan Nihat Hatipoğlu'nun ne kadar ücret aldığını Ali Eyüboğlu açıkladı. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Nihat Hatipoğlu'nun Kadir Gecesi üç program yaptığının altını çizerek, bu reytingi pop starların bile almadığına dikkat çekti.

DİZİ OYUNCULARINDAN ÇOK DAHA DÜŞÜK ÜCRET

"Popstar ötesidir Nihat Hatipoğlu'nun durumu..." diyen Ali Eyüboğlu yazısında şu ifadelere yer verdi. Dizi oyuncularına kıyaslandığında ve aldığı reyting göz önüne alındığında çok düşük ücret alan Hatipoğlu'nun haftalık ücreti 20 bin gibi bir rakama denk geliyor.

HANGİ POPSTAR BUNU BAŞARABİLİR

İkincisi; popstarların fanları ağırlıklı olarak gençler, Nihat Hatipoğlu'nun sevenleri ise 7'den 77'ye her yaş grubundan..

YAPTIĞI İŞİN ÇOK ALTINDA PARA KAZANIYOR

Nihat Hatipoğlu, tartışmasız son zamanlarda Türkçe konuşan Müslümanların fenomenidir, ama "kaşesi", yani yaptığı iş karşılığında aldığı para henüz "popstar"ların bir konserden kazandığının onda biri kadar.

Bildiğim kadarıyla Hatipoğlu, Ramazan'daki iftar ve sahur programları için ATV'den 80 bin lira aldı. Hatipoğlu'nun ekstrasıysa 6-8 bin lira civarında.

Özetle demem o ki, "popstarlar"a oranla Hatipoğlu'nun reytingi yüksek, seveni çok, ama kazancı düşük"

.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
sinan senol 8 ay önce

Kim nedersedersin helal hocaya

Misafir Avatar
meliha @Erdoğan Küpeli 1 yıl önce

daha iyisini biliyosan sen yap o zaman züppe

Misafir Avatar
seyfi tıraş 1 yıl önce

kişisel temizliğinizi yapmayı öğrenin önce.kendinizi geliştirin ondan sonra başkasını eleştirin.hatipoğlu hocanın karşısına çıkıp iki kelime konuşabilirseniz helal olsun size adam paranoyak olsa ticaret yapardı.

Misafir Avatar
mehmet salih hocaoğlu 1 yıl önce

hoca efendi allah razı olsun adam gerektiği gibi gereken şeyleri konuşuyor hem o kadar nasihatta vaazda bulunacak hemde parasızmı olacak hiç düşünmezmisiniz bu adamın ailesi coluk cocuğu var ne yiyip ne içecekler zevkinize milyarlar harcanır sesiniz cıkmaz adam mesleğini en güzel şekilde ihya eder gözünüze batar yapmayın kardeşler kul hakkıdır allah hatipoğlu hocaefendiden ve onun gibilerden razı ve hoşnut olsun

Misafir Avatar
Harun Erkenez. @ayhan gülünk 1 yıl önce

sen evine taşmı götürüyorsun ne yiyecek içecek bu adam.

Misafir Avatar
ayhan gülünk @gülcan karasu 1 yıl önce

peki hocalar niye para alıyor

Misafir Avatar
Yıgıt @mertdiler 1 yıl önce

cok dogru bır yorum ...

Misafir Avatar
serdar karakoç 1 yıl önce

yav arkadaşlar bu adam hakikati söyleyen ender insanlardan bitanesi sahip çıkacağınıza bide karalıyosunuz içini dışını bilmeden bu ülkede kıçını başını oynatıp on katını yirmi katını alanlar var ki bu adam prof yıllarını vermiş bu işe hem aldığı parayı kanal karşılıyor sponsorlar var reklamlar var vs.dini kullanıp para kazanmak ayrı bişey toplanan o kalabalıktan bu adam para mı talep ediyo bi anlaşma var kanalla yaptığı işin karşılığını alıyo o kadar bu kadar zalim olmayın lütfen

Ünlü oyuncuya hapis cezası
Ünlü oyuncuya hapis cezası

Haberi Oku